HAKKIMIZDA

2010 yılına kadar  yerli bir marka ile ülkemizde üretimi yapılmayan plastik kaplı halter ve dambıl setlerini Ecg markasıyla üretip  satışa sunarak yerli ürünlerimizi müşterilerimizle tanıştırdık.

 

Başlangıçta aylık 10-15 ton olan üretim kapasitemizi yıllar geçtikçe kendimizi geliştirerek aylık 300-400 tona kadar çıkardık. Şuana kadar 300.000 den fazla  müşterisine ürünlerini ulaştırmış olan firmamızın önceliği her  zaman önce müşteri memnuniyeti oldu.

Yerli üretimi yapılana dek bu ürünlerde fiyatların ne kadar yüksek olduğunu iyi biliyorduk.Ülkemizde  son yıllarda artan özellikle gençlerimizin spora bir yerden başlama yapma isteğini, ürünlerimizde karlılığı düşük tutup en uygun fiyatları sunarak desteklediğimizi göstermeye çalıştık.

 

‘’Ürünleriniz neden bu kadar ucuz satılıyor?’’

Biz Ecgspor olarak sattığımız ürünlerdeki temel her parçanın üretimini kendi bünyemizde yapıyoruz.Ve direkt olarak 1.elden sizlere ulaştırıyoruz.Devamlılığımızı sağlayabildiğimiz ölçüde minimum karlılıkla sizlere uygun fiyatlar sunmaya çalışıyoruz.

‘’Sizler bu ürünleri alırken fiyat karşılaştırmasında nelere dikkat etmelisiniz ve Neden Ecgspor’u tercih etmelisiniz?’’

Ürün detaylarını okumalısınız, şöyle ki;

Plastik dolgu ürünlerde ürün boyutları demir döküme oranla daha büyük olduğundan ve barlara sınırlı sayıda plaka takabileceğinizden dolayı ürün içerikleri çok önemlidir.Özellikle Halter setlerinde ileride yüksek kg'ları takıp çalışabilmeniz için ürün içeriğinin buna göre belirlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz.Bu yüzden biz farklı olarak 10 kg plaka üretip plaka kapasitesini artırdık. İçeriklerimizdeki plakaların sayıları  ve artan kg'larını profesyonel sporculardan aldığımız destek ile sizin daha rahat ve istediğiniz kg'larda çalışabilmenizi sağlayacak şekilde belirledik.

Örneğin;Plakaları barlara sabitleme aparatlarının sizi  nasıl yorduğunu ve zorladığını görüp özel tasarım kelepçeler ürettik.

Sizden gelenleri değerlendirip ürünler üzerinde çalışarak  yenilik ve farklılıklar  yarattık.

En önemli noktalardan biri de sudur;üreticisi olduğumuz ürünlerimizde 1 yıl garantiyle birlikte 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkı veriyoruz.

Ürünler sizlere ulaşana kadar sorunlar yaşanabiliyor mu?

Ürünleri sizlere ulaştırabilmek için kargo firmalarını kullanıyoruz.Ve bazen ürünleri sizlere ulaştırırken bazı sorunlar yaşanabiliyor.

Ancak sorun ne olursa olsun  yine sorumluluğu biz üstleniyoruz sorun kargo kaynaklı bir sorun bile olsa siz direkt olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz,bizler sizlere gerekli desteği sağlıyor olacağız.

Sizler alışverişinizden memnun ayrılana kadar nasıl bir desteğe ihtiyacınız varsa bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Önerilerinizi de bizlere iletmenizden memnuniyet duyacağımızı mutlaka dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz.

İyi alışverişler dileriz.

 

ECGSPOR