Ecgspor Deluxe Boks Torbası 100x30 Cm Askı & Zincir Aparatlı & Boks Eldiveni & El Bandajı

Marka : ECGSPOR
₺62,65 'den başlayan taksitlerle
Ecgspor Deluxe Boks Torbası 100x30 Cm Askı & Zincir Aparatlı

Ürünün  Dış  Gövde  Kumaşı,  1.  Sınıf  Kauçuk  Alışımlı  Pvc  ( 1.100 Denye )  Kumaştan  İmal  Edildiği  İçin  Her  Türlü  Solma,  Sararma  &  Yırtılmaya  Karşı  GARANTİLİDİR.
Dikiş  Kısımları  2  Dikiştir.  Kulakları  Gövdeye  Bağlayan  3 ’er  Civata  Mevcuttur.  Ağırlığı  Taşıyan  Bu  Civatalar  Sayesinde  Kulak  Kısımlarında  Kesinlikle  Yırtılma  Olmaz.
Boks  Torbanızın  İç  Dolgusu  Mdf  Toz  Talaş  Ve  Preslendikten  Sonrası  Özel  Pamuk  İle  Doludur.  Sağlığa  Olumsuz  Etkisi  Olacak  Hiçbir  Madde  Kullanılmamıştır
Zincir  Kalınlığı  5  mm. ’dir.  Zincir  Ve  Üçgen  Halkalar  Çelik  Kromajdır.
Boks  Torbanızın  Fermuar  Kısmı  Tipon  Kalın  Diştir  Ve  Gizli  Fermuardır.

Ebatlar  &  Ağırlık :
Boy :  100 cm.
Çap :  30 cm.
Ağırlık :  15 - 16 Kg. 
Ebatlar  &  Ağırlık :
Boy :  65 cm.
Çap :  25 cm.
Ağırlık :  12 - 13 kg.

 

Boks Eldiveni

 

Ürün Özellikleri 210 gr/m² PU + PVC sıvanmış kırmızı, mavi, siyah suni deriden, cırtlı, poliüretan dökme dolguludur . Boks eldivenleri boks, kick boks, muay thai, wushu spor dallarında kullanılan kullanılan ana ekipmanlardan bir tanesidir. Boks eldivenleri bu sporlarda hem antrenman hem de müsabakalarda kullanılırlar. Boks eldivenlerinde genelde beden kavramı olarak S, M, L, XL gibi kavramlar kullanılmaz. Bunun yerine 6 OZ, 8 OZ, 10 OZ, 12 OZ, 14 OZ ve 16 OZ gibi bedenler kullanılır. OZ kavramı beden olarak kullanılsa da aslında ağırlık kavramıdır. Müsabakalarda genellikle 10 OZ ağırlığında boks eldivenleri kullanılırlar. 6 ve 8 OZ boks eldivenleri de çocuk bedeni tabir edilebilir ve çocuklar için uygun eldivenlerdir. 12 OZ 14 OZ 16 OZ gibi eldivenler hem ağır olması sebebiyle hem de kaba olması antrenmanda tercih sebebidir. Büyük OZ boks eldivenleri kaba oldukları için rakip de darbelerin fazla hissedilmesine engel olurlar. Böylece antrenman müsabakaları amacına daha çok ulaşmış olur. Malum olduğu üzerine antrenman esnasında yapılan müsabakalar rakibe zarar vermek için değil müsabaka tecrübesini artırmak yapılır.

 

Boks Bandajı

3 m uzunluğundadır. 

1 pakette 2 adet bandaj bulunmaktadır 
Renk : Siyah